slide

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Dekoratiftir

Alüminyum kullanıldığı mekanda bulunan her türlü cisimile uyum sağlayabilecek en fazla sayıda seçeneği verebilen bir metaldir. Bunun iki temel sebebi vardır:

1. Teknolojik açıdan sınırsız sayıda ve şekilde profil yapılması, yani tasarım esnekliği ve kolaylığı vermesi, 

2. Metalik veya lake görünümü verecek şekilde renklendirilebilmesi.

Metalik görünüm, eloksal tekniği ile ayna parlaklığından kahverengi, siyah, mavi, sarı  renk tonlarında  ve naturel gümüş renginde verilebilir.  Lake görünüm ise elektrostatik toz boyama tekniği ile 100'ü aşkın renk seçeneğine imkan verir.

KURUMSAL

Mekanların değişmez parçaları olan doğal aydınlatma sistemleri olan cam ve benzeri malzelemerden yapılan pencereler kapılar ve diğer görsel ekipmanların herzaman uzun dayanım ömrü için sağlam, zamanla modası geçmiyecek şekilde dizayn edilmiş, dikkat çekicek şekilde tasarlanmış ve kullanım açısından kolay bir yapıya sahip koruyucu ve görüntü tamamlayıcı çerçevelere ihtiyacı vardır.

Trakya Yapı faliyet alanları olan pvc ve aliminyum doğrama, jaluzi, dikey perde, jaluzi, pvc banyo- duşa kabin panelleri ve giydirme cepheler gibi konularda yılların deneyimi ve ileri teknoloji ürünlerinin kalitesine kendi kalite anlayışını katarak yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin ve dikkat çekici hale getirmenin yanında uzun yıllar kullanılabilecek ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri memnuyiteni ön planda tutan Trakya Yapı hizmetlerinin görsellliğe hitap ettiğini daima aklında tutarak estetik imalatlara dikkat ederek herzaman müşterilerine farklı olmanın zevkini yaşatmayı bilmiş bunu sağlamak içinde her aşamada müşterileriyle birlikte hareket ederek tam bir eşgüdümlü çalışma çerçevesinde herzaman memnuniyeti kaliteli hizmetle birleştirmiştir.